| Iobagul a întrebat:

merita sa iti faci cont pe 2parale, se mai castiga ceva din el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"2parale" vrea sa fie un inovator in Romania al asa ziselor "retele de advertiseri si a celor care publica bannerele, link-urile de affiliat" o retea de affiliere. Sau cum se numesc pe afara CPA ( Cost per Action). De obicei esti platit cand are loc o vanzare de pe link-ul tau de affiliat. Ei au luat de afara numai ce le-au convenit, adica vanzare si comision, dar exista si PPL( pay per lead) atunci cand iti lasi doar un email, sau un Nr. de telefon pe o pagina a afiliatului. Din pacate nu am vazut asa ceva la reteaua"2parale".