| Raul_5121 a întrebat:

Salut tuturor, am tot vazut ca cu "2parale" se castiga bani si mai mult, cum functioneaza, cum trebuie sa incep? cu ce trebuie sa incep? merci mult

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti avea 20 de lei la fiecare set vandut:
http://issa-shop.shopmania.biz/cumpara/set-perle-naturale-4949544

| VadTot a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/silwian

intra pe linkul care ti l am dat..Acolo nu doar ca vei castiga ceva banuti dar nu te vei plictisi. absolut deloc!
si nu ai de facut cine stie ce ca pe 2parale...sa stai sa cauti pe google si dovesti ca nu stiu ce si nu stiu cum!

Succes!

| gocops a răspuns:

Cersesti pe strazi in franta

| Raul_5121 explică (pentru gocops):

Nu vreau un profit asa mare, du-te tu acolo ca se castiga bine happy