| OtravaDulce a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de sfaturi de la cei care au cont pe 2Parale.
Cum sta treaba cu site-le 2Parale?
E serios?
Se castiga bani?
E nevoie neaparat sa ai 18ani? (de la ce vastra te accepta)?
Se merita sa te ocupi cu site-le asta? adica sa lucrezi pentru iei?

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

2 Parale este cel mai serios site de afiliere din Romania.Citeste cu atentie Termenii si Conditiile de participare.Pentru a avea succes, este nevoie sa ai unul sau mai multe site-uri cu trafic bunicel pe care sa-ti promovezi linkurile si bannnerele de afiliat.Pentru a putea fi platit, este nevoie sa ai un cont bancar.Succes!

| OtravaDulce explică (pentru MuncaLaDomiciliu):

Unde se castiga mai bine la 2parale sau adsense

| OtravaDulce explică (pentru MuncaLaDomiciliu):

Bani pe care ii fac doar prin banca ii pot scoate? si care banca

| MuncaLaDomiciliu a răspuns (pentru OtravaDulce):

Adsense este Pay-Per-Click(esti platit daca ai clickuri pe reclame), iar 2Parale este Pay-Per-Action(esti platit daca cineva cumpara un produs dand click pe reclama de pe site-ul tau)
Ambele au vantaje si dezavantaje.Mai multe pe prv. Succes!

5 răspunsuri:
| OtravaDulce explică:

Unde se castiga mai bine la 2parale sau adsense?

| OtravaDulce explică:

Terog ai sa ii dai un skype as vrea sa te intreb cate ceva despre 2parale.