| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU.Am nevoie de bani(urgent) cum ii pot strange, ca vreau sa imi iau un wii si trebuie sa strang vreo 5 min... sfaturi ceva?big grin(nu vreau sa intru in banii ptgalaxy s ca mai am nev de 3 mil)

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Selena pot sa te ajut cu o metoda de a cistiga bani intr-un mod sanatos si legal dar daca te mobilizezi poti rezolva aceasta problema eu te sustin cu ce pot din punct de vedere al modului de realizare, mai concret putem sa indepem o colaborare cu firma la care eu lucrez de 10 ani in domeniul sanatatii si al frumusetii promovind produsele de o calitate inegalabila pe piata mondiala, intr-un cerc cit mai larg de cunostinte, daca acest lucru te intereseaza contacteaza-ma la tiriboxi@gmail.com

| JaJe a răspuns:

Simplu, prin munca! ori iti faci un imprumut la banca. Nu e chiar asa usor sa strangi 5 milioane in 2 zile ca sa zic asa, ca daca ar fi asa de usor, toata lumea ar fi bogata la ora actuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu! Faci o reclama a ta si vinzi ce nu iti trebuietonguelaughing) proasto

| Radulescu_Anton_1982 a răspuns:

Daca intrebarea mai e de actualitate, da-mi un mailpe
anton. radulescu @ gmail. com