| BiAnq13 a întrebat:

Am 13 ani si as avea nevoie de ajutor...in vara fac 14 ani deci imi voi lua buletinul...dar pana atunci as vrea sa strang niste bani urgent..cam 500-550. Vreau niste sfaturi, cum pot strange bani rapid? Va rog ajutati-ma! Fundita!

5 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Buna, iti recomand doua metode simpla si avantajoase: Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| Camiiimm a răspuns:

Da add la m.camiii@yahoo.com si te pot ajuta eu. iti explic cum sa faci sa stragi banutii de care ai nevoie destul de rapid

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's. Discountul maxim este 42%, suma minima a comenzii 10 lei.si transportul gratuit in toata tara in 2 zile.Nu necesita taxe de inscriere. Daca esti interesata contacteaza-ma aici sau la ladys_lady2000.

| valy956 a răspuns:

Iei cardul si pinul la parinti si/sau iei ceva auriu si te duci la amanet!

| Anitamaria a răspuns:

Poti sa ecomisesti din bani de pachet sau sa iti iei o,, slujba'' sa zicem