| brk a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot vinde timbre postale vechi de prin 1960, si cam cat ar costa ele? merci funda

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fa ti cont pe okazii.ro. dar inainte intereseaza te valoarea lor. si apoi le pui un pret.
Succes.ori te poti duce cu ele sa le evalueze cineva..de unde esti?

| brk explică (pentru VadTot):

Am cont pe okazii dar nu le stiu pretul...sunt din caras severin, bozovicihappy

| feraryyy78 a răspuns:

Poti vinde pe eMAG pe okazii.ro si pe piata de la a la z.

| PassingBY a răspuns:

Încearcă pe forumuri de colecţionari sau la târguri de vechituri.

| brk explică (pentru PassingBY):

Imi poti spune un site de colectionari? merci

| alexmarton a răspuns:

Ebay.com, iti faci cont si cauti, sunt multi colectionari.
poti incerca pe mercador, okazii si tocmai.ro
Dar iti sugerez ebay, ai mai mult noroc acolo sa le vinzi

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Pune anunturi pe tocmai.ro sau omnianunturi si o sa te contacteze colectionari