| MihaiX93 a întrebat:

Neata!

As dori sa stiu din experienta voastra, un IFN sau o banca ce ofera credite fara un loc de munca si cu o dobanda cat mai redusa (m-ar interesa ca perioada de rambursare sa poata fi undeva intre 12-24 luni). Posibilitatea de creditare sa fie undeva la 5000 Euro.

Multumesc! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici camatarii nu cred ca iti dau bani fara un venit

| MihaiX93 explică (pentru suntserios):

In cazul in care nu stiai ca exista asemenea posibilitati, informeaza-te si te vei lamuri.

| suntserios a răspuns (pentru MihaiX93):

Aparent tu esti extrem de informat si tot intrebi pe aici...

| MihaiX93 explică (pentru suntserios):

Doresc sa aflu care dintre IFN-uri este optiunea cea mai optima, in cazul in care sunt cunoscatori de cauza.

| suntserios a răspuns (pentru MihaiX93):

Si eu ti am zis ca nu ai sa gasesti IFN care sa iti dea credit fara venit... si in niciun caz 5000euro