| Anonim2007 a întrebat:

Nu imi apare optiunea de round up in aplicația bt pay, ce fac?

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Poate s-a dezactivat. Poți să îl activezi iar :
BT Pay:
1. Intră pe Detalii card
2. Setările cardului
3. Alege Economisește cu Round-Up
sau
NeoBT:
1. Intră în meniul Produse
2. Alege Round-Up

Condițiile că să meargă sunt să ai un card debit ( nu credit ) de lei atașat contului de lei și există anumite plăți care nu se rotunjesc: cele din overdraft, transferurile făcute din contul curent (programate sau nu), retrageri numerar cu cardul de debit, plățile de facturi la ATM. Daca toate chestiile astea sunt in regula rămâne doar sa îi suni sa vorbești cu ei sa vezi ce se întâmplă.

| Anonim2007 explică (pentru SuNaM):

Nu ini apare optiunea aceea la setarile catdului, dar multumesc

1 răspuns: