| jocker007 a întrebat:

O agenție serioasa din Iași cu plasarea forței de muncă în fabrici sau depozite (Anglia sau Germania )!?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In Anglia stai 14 ile in carantina daca mergi acum, sa iei si asta in calculhappy

| ALEXXXL19 a răspuns:

Agentia te ajuta dar iti cam ea 30 poate mai bine la suta din salariu lucrez in cehia prima data am 3 ani am inceput pe agentie si am scapat repede ca manca prea multi bani degeaba, daca stii limba sau te descurci in viata du-te pe fabrica ei bani mai multi dar nu ti mai papa nimeni, grije mare cu agentiile romanesti

| shu7e a răspuns:

As cauta sa merg fara agentie daca ai ceva banuti. Ai vreo calificare anume sau vrei doar sa lucrezi in depozit?

| jocker007 explică (pentru shu7e):

N am vreo calificare oricum experiența am in mai multe locuri de munca.Ai vreun pont?

| shu7e a răspuns (pentru jocker007):

Eu sunt in UK. Aici inca sunt locuri de munca desi nu prea stiu cum mai e cu actele acum in perioada asta. Vad pe grupuri pe Facebook ca mai sunt care isi fac actele dar doar atat. Stii engleza? putem v mai mult daca vrei in privat dar nu iti pot promite ca te pot ajuta in sensul sa vii la mine si sa te duc la locul de munca dar sunt sigur ca iti pot oferi informatii utile. da un pm daca esti interesat