| Anonim12t a întrebat:

Parere masina pentru ride sharing? Fiabila pana in 25 mii noua gen skoda passat?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fiabila vad una singura pentru acest scop si anume marca toyota! nu de alta dar am vazut multe pe bolt, uber etc nu cred ca toate erau noi dar in fine!
Corolla Sedan incepe de la 23k euro "cheala", iar echiparea GR e deja la nivel de lexus happy
este de luat in calcul si dacia logan noua cum zic ceilalti useri, poti cu bani mai putini decat o toyota 'de baza', sa iti faci un logan cu de toate si evident ca ramai si cu bani pana la cei 25k euro pe care-i ai disponibili!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Logan și ramai și cu bani.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

In general am o parere

| led22 a răspuns:

Logan