| elenaps a întrebat:

Pot ridica bani trimisi prin western union daca sunt minor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar trebuie sa dai numele intreg din buletin.ai grija de tine!happy

| Bizgan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuti cere sa schimbi alte date?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
intreaba la orice ghiseu Western Union
se pot retrage banii cu un buletin cu termen de validitate in curs, cu fotografie
trebuie sa cunosti codul de transfer de la persoana care-ti trimite suma
banii trebuie trimisi pe numele tau
cauta agntiile din localitatea ta http://www.westernunion.ro/......aticMid.do
vei gasi adresa si numarul de telefon, intreaba acolo detalii despre varsta majoratului si alte intrebari daca ai

| campanario a răspuns:

Din cate stiu eu, daca ai buletin, si banii sunt trimisi pe numele tau! da, se poate. Pt orice eventualitate, du'te la un ghiseu, Western Union, si intreaba, eu am trimis prin alta agentie, si persoana respectiva era minor. Intereseaza'te mai bine, s'ar putea sa ma insel. Bafta.

| elenaps explică:

Banii vin pe numele meu!

| Bibii :x a răspuns:

Da poti ridica!
dar ai nevoie de buletinul cel putin al unuia dintre parintzi, daca nu al amandurora!
sh mai ales de al tau! spui ca parintzii tai sunt pers0ane ocupate care lucreaza si ca te.au trimis pe tine!
incearca sa ai la tine un bilet in care parintzii tai isi dau c0rdul cu privire la extragerea de bani
:X!