| poilkjmnb a întrebat:

am un tractoras mic de 17 cp japonez! ce as putea face cu el asa sa mai fac un banut? pe camp prin sat? big grin ce ziceti ca ar merge? sunt in zona de campie.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Liniute pe soseaua principala din satul. orasul tau nu pra ai putea face cu ''bestia'' aia happy Normal ca daca utilajul tau este bun ai putea sa te duci pe camp cu el sa iti faci treaba. Du-te si tu prin sat si intreaba lumea daca doreste sa le ari pamanturile de la camp cu un pret rezonabil, ai sa vezi nu vor refuzawinking happy