| Mihai1947 a întrebat:

Salut! Acum cateva luni am depus un dosar la secretariatul de la liceu care demonstra ca desi am facut 18 ani, inca sunt elev si trebuie sa primesc alocatie.
Toate bune si frumoase, in iunie primesc alocatia, in iulie o primesc, in august si luna aceasta nimic...
Ce se poate face? Ma duc tot la secretariat sa le explic problema sau unde sa merg?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum ești elev sau nu? că nu e clar

| Mihai1947 explică (pentru sierra1):

Da, sunt inca la liceu, clasa a 12-a.

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai1947):

De luni incepe școala, îi spui direi și e ca rezolvat, ai tot dreptul

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie probabil depus iar ca sa demonstrezi ca esti in a 12a si sa primesti mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la primarie