| Dreezy a întrebat:

Am implinit 18 ani si mi-am facut cont la brd. am depus cerere la secretariat sa imi vina alocatia pe el. toate bune si frumoase pana aici.
Au trecut 2 luni de cand am facut asta si nu mi-a bagat vreo alocatie. stie cineva daca dureaza mai mult pana o baga sau trebuie sa mai fac ceva? multumesc anticipat.
Funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intreaba la secretariat cand au trimis cererea, ei trebuiau sa transmita cererea ta la Agentia Judeteana de Plati si Inspectie Sociala.

1 răspuns:
| Andreyok a răspuns:

Mergi la Secretariat si eventual si la banca si intereseaza-te.