| dannyadmin a întrebat:

Salut, am 17 ani si vreau urgent sa-mi gasesc un job,[utetii va rog sa ma ajutati cu ceva, sa fie in bucuresti, invat dupa amiaza la liceu, dar vreau sa lucrez, ca-mi trebuie bani urgent multumesc mult?

7 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

PONEIUL e bratara de aur!

| Renzo a răspuns:

Ma, pe tine te.a traumatizat vreun ponei ca numai asta stii sa zici

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Renzo):

PONEIUL este o forma de viata inteligenta net superioara rasei umane! Singurul traumatizat din aceasta fereastra de internet esti tu. Seara buna!

| dannyadmin explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Du-te dracu de retardat ce esti, om prost care respira fara nici un sens pe acest pamant

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru dannyadmin):

Subdezvoltat la nivel intelectual este a ta persoana. Sau carcasa mai degraba, deoarece PONEIUL nu observa semne de inteligenta din partea ta. Esti doar o halca de carne si os care cutreiera pe acest pamant fara nici un scop bine definit, si care isi indeplineste doar functiile de baza ( odihna, hranire si reproducere ).

| GenetiX a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Cred ca PONEI-ul tau este cam magar.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru GenetiX):

Magarul este o subspecie a PONEIULUI, daca nu cunosti fauna te rog nu te implica in discutie. PONEIUL over and out!