| allexxander a întrebat:

Am o problema si cred ca se numeste prostie...Joc la pariuri si printr o metoda castig cam 200 lei saptamanal.problema e ca daca joc online ma avant pe la keno si alte jocuri de noroc. daca jocla agentiile din oras, pe acolo sunt si pacanele si nu ma aleg mai cu nimic.Ce sa fac? nu ma pot stapani si ce iau pe mere dau pe pere. ast rasp...ms

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Scapa acum de problema jocului de noroc. Nu iti fu** singur viata... sad

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

De astia ca tine e nevoie ca sa ai o afacere de succes, cred ca o sa ma profilez si eu sa imi deschid un bar cu 2-3 aparate sa ma imbogatesc si eu cu ele, e rentabil

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns (pentru awspam):

Nu-i rentabil la ce impozit platesti laughing

| alinaalin955 a răspuns:

''printr-o metoda castig cam 200 lei saptamanal''
Nu te cred.

| allexxander explică (pentru alinaalin955):

Nu te-a obligat nimeni sa crezi