| Bkz_Dosia_1984 a întrebat:

Salut,am un Huawei ascend 510 si nu stiu cum sa scanez un cod de facturare pentru a plati o factura, ma poate ajuta careva. ofer funda, mersi frumos!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Barcode QR Scanner. Intra pe Google Play sau Magazin PLay. Nu stiu ce ai! Il instalezi si apoi cu camera focalizezi codul de bare. Trebuie sa ramai cateva momente nemiscat si il incarca.

| Kindly a răspuns:

Du-te la un xerox in oras, s-ar putea sa aiba ei aparatura necesara sau macar sa te indrume mai bine.