| MisterKat a întrebat:

Ce salariu aveti? Ce functie, vechime in munca?!

PS. Cei sub 18 ani sa nu raspunda (stiu ca aveti doar alocatie de 42 de lei).

Multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Diana_1599 a răspuns:

Asta e parerea ta.la 17 ani.chair daca lucrez doar vara nu ma intretin numai parintii si alocatia aia de 42 de lei.sunt multe metode de a castiga bani. la unii chiar le merge capu chiar daca "au sub 18 ani"winking

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti foarte curios si indiscret. Jurist, cu vechimea de 34 ani. Salariul este confidential. Numai bine!

| MisterKat explică:

@ioandelasal: Poate sunt doar curios nu si indiscret. N-am intrebat:"de cate ori faceti sex pe saptamana si in ce pozitii" asta inseamna sa fii indiscret si implicit un pic nesimtit. Eu nu ma simt indiscret. La ce intrebari se pun pe site-ul asta... daca eu sunt indiscret atunci despre ceilalti ce am putea spune?! O zi buna!

| MisterKat explică:

Stiu ca sunt si persoane sub 18 ani care lucreaza, Diana! Dar de obicei toti dau un singur raspuns: "alocatie".

| MisterKat explică:

E incredibil ca un medic sa ia 1000 ron...

| MisterKat explică:

Ceilalti, ce salarii aveti in general?!

| Diana_1599 a răspuns:

Am auzit la tv cica pleaca doctorii romani dar vin ungurii sau ceva in gen.deci ne mai putem numi Romania?happy oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic intr-un spital de stat, 7 ani vechime, pe ultimul fluturas 10 milioane ( am avut si concediu, e adevarat, si reducerea de 25% evident).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e incredibil, din pacate.
E Romania, o tara condusa de niste idioti care ar merita sa fie impuscati.