| Robert671 a întrebat:

Salut, cum pot face bani de pe telefon? Imi puteti recomanda niste site-uri care chiar platesc penteu sondaje? Sau alte metode de a face bani prin telefon

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita, fiindca consumi bani pe data de la telefon, mai mult decat vei incasa vreodata de la sondaje.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca esti major, deci angajeaza-te, ia-ti ceva de munca si vei castiga bani reali, in timp real.

| Robert671 explică (pentru Violleta2022):

Sunt cu scoala auto si nu ma vrea nimeni, ca trebuie sa merg la ore zilnic, si am nevoie de bani si habar n am cum sa fac

| Violleta2022 a răspuns (pentru Robert671):

Pai, intai iti iei de munca si cand ai castigat destui bani, te inscrii la scoala de soferi si o faci atunci.
Chiar nu face sens acum, sa faci scoala de soferi, cand tu nu ai bani nici sa-ti cumperi 1 covrig, sau 1 litru de benzina.
Toate la timpul lor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din sonsaje nu scoti nici 5 euro pe luna.
daca ar fi asa de usor sa faci banii cu telefonul cand te plictisesti am fi bogati

| Stefgr a răspuns:

Https://attapoll.app/join/euzzf

Uite aici aplicatie de sondaje. Poti sa scoti bani pe revolut incepand cu 3 euro.

| Stefgr a răspuns:

Aici poti sxoate bani incepand cu 10 euro. Aici sunt mai multe sondaje.
https://panel.marketagent.com/ShortReg/Registration?RefUID=3996050