| djdjdj a întrebat:

Salut, din cate am auzit ar fi cateva variante de a face bani in mediul online, insa nu prea inteleg exact cum functioneaza treaba asta. Unde si in ce investesti ca sa iesi pe profit, imi poate explica cineva pe scurt cam despre ce e vorba? Si daca se poate sa imi lase un link unde pot gasi mai multe informatii? Eu am tot cautat insa cel mai probabil nu stiu eu unde sa caut. Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In multe, depinde unde te pricepi.
bursa si crypto e locul cel mai comun de investit... dar intrebarea e iti asumi riscul de pierde banii si stii cu ce se mananca bursa?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără să știi să faci nimic, fără să ai nici o meserie, nici o aptitudine, îndemânare, nu se pot face bani pe Internet. Adică bani serioși iar nu 5 lei. Scrii pe prietenul Google - Bani online și îți ca spune și el acelaș lucru. Pe scurt.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Citi ani ai, cita engleza stii, ce stii sa faci, citi bani ai de aruncat pe geam(sau investit serios, nu fac misto, insa e mult de povestit)? Raspunde la astea si mai discutam...

| Meme10Meme a răspuns:

Varianta usoara ar fi sa tragi tepe online si varianta grea sa te faci youtuber. Sunt o multitudine de variante dar astea sunt cele mai banoase. Alaturi de filmele xxx si de videochat...

| troleibuz a răspuns:

Exista variante de a face bani online, dar pentru asta trebuie fie sa fii foarte bun intr-un domeniu care poate fi practicat online, fie sa ai spirit antreprenorial si multi bani pe care iti permiti sa-i piezi. Youtubeul cum a zis cineva mai sus nu e o varianta. Sunt foarte multi Youtuberi. Un procent foarte mic dintre ei ajung sa castige din asta.