| numelemeurazvan a întrebat:

Salut prieteni de pe TPU, stie cineva cum functioneaza si cum se lucreaza pe profitshare? Mi-ar trebui un video sau alte informatii mai cu amanuntul. Sunt la nivel sub 0 in domeniul asta.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vreun site / blog / canal de yt / grup de facebook care genereaza trafic de pana la macar 1000 de user unici pe zi?

daca nu nici nu mai are rost sa te complici cu profitshare ul

| numelemeurazvan explică (pentru suntserios):

Nu am nimic din ce ai enumerat tu ..nimic ce poate genera trafic de useri. o sa incerc sa fac un site gratuit sau altceva. Multumesc mult.

| suntserios a răspuns (pentru numelemeurazvan):

Atunci te apuci fix degeaba de profitshare nu vei avea niciun profit

3 răspunsuri:
| Rexozaur a răspuns:

Profit share este la fel ca si varianta romaneasca la 2parale...iei un link il promovezi, cel care da click pe link automat intra in baza de date prin cockie...iar daca persoana cumpara acel produs in 30 de zile tu primesti comisionul adica banutii
Daca vrei sa incerci esti binevenit