| FilipEmanuel a întrebat:

Aveti idee cum as putea castiga bani la varsta de 13 ani?
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MrKid a răspuns:

Doar daca parinti tai au ceva cunostinte ca sa te angajezi la ei pentru curatenie altfel nu ai nici o metoda. Funda?

12 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Poti sa te angajezi undeva cum voi face si eu [dar trebuie sa ai 14 ani, iti trebuie buletin]
la 13 ani, ai putea sa vinzi ceva. [nu ma refer la prostii gen limonada, poti obtine permis de "colectionar" si poti vinde cateva "antichitati" sau ceva ce nu iti mai trebuie. big grin] merge? :]

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Sau poti fi babysitter. big grin o idee clasica dar inca eficienta. smug

| Ghio a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/jnthzqahcuj0ydph4s18
Castigi pana la 100 EURO pe saptamana!
BAFTA!

| FilipEmanuel explică (pentru Ghio):

"Trebuie sa aveti cel putin 18 ani."

| Ghio a răspuns (pentru FilipEmanuel):

Poti sa treci si 18. fara sa ai.

| FilipEmanuel explică (pentru Ghio):

De unde pot face rost de un tutorial ca nu stiu mai nimic...

| jamaican a răspuns:

Intra pe site asta http://bani-pe-internet.tk/, pe mine m-a ajutat sa fac ceva banuti.

| alexandra663 a răspuns:

Bona sau le cereri parintilor bani pentru lucrurile casnice pe care le faci :d

| Alinaisv a răspuns:

Spune'le parintilor tai sa iti dea alocatia pe cateva luni, si gata. laughing