| samiZiciPompier a întrebat:

big grin

Ce siteuri de pariuri imi recomandati? Vreau sa imi fac cont. Am vazut ca cei de la bet365 si 10bet au niste bonusuri pentru conturi noi, 100% din prima depunere happy
Mai stiti cumva si alte platforme? Recomandati bet365 si 10bet?
Dar bwin?

Multumeesc,
Funda!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Au, dar de la un timp nu mai permit romanilor. Inainte se putea. Au fost niste neintelegeri cu statul dupa ce au modificat legea impozitarii castigurilor. Ma rog, nu stiu prea multe detalii. Au spus ca o sa se rezolve. In cat timp, nu se stie.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Toate agentiile au cate un bonus la prima depunere. Daca nu locuiesti in Romania, iti recomand bet365. Ei sunt cea mai buna agentie. De la noi din tara nu-ti poti face cont din pacate. Alte alternative ar fi Unibet, Sportingbet, Winnmasters. Betclic in niciun caz.

| samiZiciPompier explică (pentru AFR81):

Bet365 vad ca au site in limba romana. cum de nu permit romanilor sa se inregistreze? happy

| samiZiciPompier explică (pentru AFR81):

Mersi fain!

| AFR81 a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Au, dar de la un timp nu mai permit romanilor. Inainte se putea. Au fost niste neintelegeri cu statul dupa ce au modificat legea impozitarii castigurilor. Ma rog, nu stiu prea multe detalii. Au spus ca o sa se rezolve. In cat timp, nu se stie.