| Mihail2020 a întrebat:

Stiti unde pot castiga bani online reali fara sa investesc bani, unde pot castiga bine?

48 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Incerca:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Primesti 6 $ la inregistrare si cand ajungi la 50 $ poti scoate banii doar citind e-mailuri.

Verificat 100 % spre deosebire de altele care sunt doar tepe ca VivaSms.

| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci in mediul online? programare, webdesign ceva?

| Mihail2020 explică:

Este bun acest link unde pot face bani am gasit de curand saitul?
Vreau sa stiu daca castig sau este o tampenie.
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

| Mihail2020 explică:

Si eu trebuie sa aleg una din 10 Raspunsuri, vreau sa castig repede si bine nu sa stau 100% pe acel sait ca sa fac bani.
Sa fac odata bine si sa castig bine?

| Mihail2020 explică:

O intrebare este adevarat ca poti sa castigi bani de pe:
Jocuri de strategie:
http://iup.ro/s/5637
Sa castigi bani de pe Youtube:
http://is.gd/BJJREB

Sau sa castigi bani de pe site-uri, blog, filme, etc.
http://is.gd/StJ5hE

| snzpaul a răspuns:

Neobux, iti ofera 1 cent, 2 centi si 5 centi, doar dand click pe unele site-uri.

| FlorinM28 a răspuns:

Uite aici gasesti detalii despre un soft cu care poti castiga cel putin 30$ pe luna doar daca lasi calculatorul pornit http://goo.gl/AV46yY

| vladutt a răspuns:

Incearca poker-ul online.Am auzit ca se castiga banii frumosi din el.

| blondutza92 a răspuns:

Iti poti face un blog pe blogger si apoi iti pui reclame. Cele mai bune site-uri de facut bani p site sau blog sunt: http://www.chitika.com/publishers/apply?refid=valentina92 si adsense. Poti pune reclame de la amandoua.(adsense "merge"bine pentru vizitatori romani si al doilea pentru S.U.A

| ghorghe123 a răspuns:

Nu prea cred ca exista ceav in lumea asta sa faca bani fara sa investesti si tu ceva? Daca ar fi asa toata lumea ar fi milionara!

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O foarte buna optiune ar fi siteul http://bit.ly/2bhhW8y
Este in genul celor de la adfly. Tot ce trebuie sa faci este sa scurtezi link-uri catre articole interesante si sa le dai share.
Platesc bine si nu percep nici un comision!

| Mania1987 a răspuns:

Incearca http://urlad.co
Platesc de 10 ori mai bine decat alte pagini similare (gen adlfy)

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

Este un mod sigurdeoarece esti platit de cineva interesat de ceea ce faci si te apuci de treaba doar daca se confirma plata!

| Arkadian93 a răspuns:

Http://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=GDSWJubz

LADYS

- comandarea catalogului gratuit
- prezentarea acestuia cat mai multor persoane (colegi, prieteni, cunostinte etc)
- preluarea comenzilor pe baza catalogului si comandarea produselor pe site
- distribuirea produselor catre clienti.
- reducere pana la 42% la comandarea produselor (exemplu: la comenzi lunare de 600 lei castigul personal este de 210 lei)
- bonus nelimitat din vanzarile membrilor echipei formate
- program flexibil
- materiale gratuite (cataloage, seturi de testere, mostre, prezentari etc)
- inscriere gratuita
- transportul produselor gratuit
- comanda minima: doar 10 lei!
- Salariate, eleve, studente, persoane care doresc sa isi suplimenteze veniturile intr-un mod placut si usor
- Cei care doresc sa isi dezvolte o afacere care sa le genereze venituri periodice, formandu-si propria echipa de Reprezentanti
- Persoane dinamice care se afla la inceput de cariera si care pot invata foarte multe din aceasta activitate sau care au deja un job si au multe cunostinte interesate de achizitionarea produselor Lady's.
Inscrierea este gratuita, cataloagele si testerele ca si alte materiale de lucru sunt gratuite, astfel incat va fi foarte usor sa incepeti promovarea imediat.
Obtineti cele mai mari reduceri de pe piata: 42% din vanzarile proprii si pana la 20% din comenzile celor inscrisi de dumneavostra in echipa. Comanda minima de doar 10 lei!
Recomandati cataloagele altor persoane interesate sa devina Reprezentanti, inscrieti-le in echipa dvs si primiti bonus nelimitat din comenzile acestora, fara sa fiti conditionati de comenzile proprii. Banii se pot primi in contul bancar, la cererea dvs.
Compania va ofera gratuit cataloage, seturi de testere de parfum (4 seturi de cate 15 testere fiecare) si pliante necesare pentru a promova afacerea mai usor si pentru a obtine venituri mai mari. Cele 4 seturi gratuite de testere de parfum Lady's se primesc astfel:
set de testere nr. 4, la plasarea primei comenzi mai mari de 100 de lei
set de testere nr. 3, la plasarea primei comenzi mai mari de 200 de lei
set de testere nr. 2, cand suma comenzilor depaseste 600 de lei
set de testere nr. 1, cand suma comenzilor depaseste 800 de lei

| Bodan a răspuns:

Am facut 80 de lei in 2 luni Cea mai buna metoda sa faci bani pe internet este jocul online Virtconomics
Inregistreaza-te aici:http://www.virtconomics.com//recruit/bsdwtrhpomm582qc5gde

| CrysMax a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Pheonix181197
eu joc de 2 saptamani e foarte tare asta si nu trebuie sa bagi bani...sunt jucatori care retrag la 2-3 saptamani aproape 3000€

| Ana137 a răspuns:

Poti incearca: http://paidviewpoint.com/? r=yb0tbe
E simplu:
1.Iti faci cont.
2.Raspunzi zilnic la cate un chestionar/survey scurt, de 10 intrebari.
3.Ai un TraitScore.Pe masura ce raspunzi la chestionare, acesta va creste.Incepe de la 500-800, iar obiectivul tau este sa-l aduci la 10.000.Pe masura ce scorul tau creste, vei primi mai multi bni pentru. fiecare chestionar la care raspunzi, si vei avea de semenea mai multe chestionare lac care sa raspunzi.O sa ia cv. timp, dar dac te tii de teaba si intri in fiecare zi si raspunzi la chestionar/e, o sa avansezi.
4.O data ce ai ajuns la suma min. de 20$, poti f usor sa-ti retragi banii prin paypal(de fapt cand te inregistrezi, ei o sa-ti ceara adresa de e-mail de paypal, dar poti sa i-o schimbi si pe parcurs).
6.Este unul dintre putinele site-uri despre care pot sa garantez 100% ca nu e tepa, chiar plateste.Este o companie de market research.

| Ghemot a răspuns:

Am descoperit și eu un site interesant! Primești 100$ când îți faci cont. Cu acești bani poți să-ți cumperi un pachet valabil 24h care îți aduce un venit de 2$. Când acumulezi 100$ câștigați de tine, cu 200$ îți poți cumpăra un pachet mai mare care îți aduce 3$ pe zi. Și tot așa mai departe! Site-ul este foarte simplu și intuitiv!
Dacă este cineva interesat link-ul este acesta: https://cryptohuge.icu/index? ref=4719277

| strambulici a răspuns:

Salut!
Ai putea incepe prin a te inregistra pe platforma HiveOffers.org si vei intra in posesia sumei de 5$. Pentru a castiga si mai multi bani trebuie sa aplici pentru joburile oferite de platforma.

| RoCool a răspuns:

O varianta sigura in RO ar fi: http://goo.gl/iFO0Nj
Poti castiga bani bunicei destul de repede. Munca nu prea este deoarece esti platit pentru like-uri, share, etc si de asemenea mai poti fi platit daca aduci utilizatori noi.

| krytzu a răspuns:

In fiecare ora puteti castiga bitcoin gratuit, fara nici un fel de investitie, nu trebuie decat sa completati un capcha si sa apasati un buton odata la o ora si va apare un numar, mai jos aveti castigul in functie de numar.

LUCKY NUMBER PAYOUT

0 - 9885 0. 00000396 BTC
9886 - 9985 0. 00004408 BTC
9986 - 9993 0. 00044079 BTC
9994 - 9997 0. 00440791 BTC
9998 - 9999 0. 04407908 BTC
10000 0.44079078 BTC

Exista si un fel de loterie unde premile sunt in bitcoin.

Platile se fac in fiecare zi de luni

Odata la 1 ora puteti castiga din nou

LINK INSCRIERE : http://freebitco.in/? r=2471643

| gregorr a răspuns:

Daf_94@yahoo.com, nu ezita sa ma contactezi, daca vrei bani, castigati usor, si cu investitie minima.

| Enachi_Alexandru_1993 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Fcadar e un joc ffff popular si castigi bani

| Darius_Marginean_1991 a răspuns:

Joc strategie si dezvoltare care il joci din placere
*nu necesite cunostinte in domenii savante/financiare/stiintifice
*fara depunere
*efort minim
Castig in functie de timpul petrecut in joc.Bani virtuali convertiti in bani reali garantat.Nu va asteptati la castiguri colosale

| Dobrin_Marian_1990 a răspuns:

Salut, daca te mai intereseaza am eu un pont. Un site de socializare gen facebook si esti platit pentru ce postezi adica u trebuie sa strangi prieteni sa ai follow si tot ce postezi o sa vada cei care te urmaresc si a doua zi esti platit pentru cate vizualizari primesti. Nimic mai simplu! Daca te intereseaza fa-ti un cont https://www.tsu.co/grecu90 si am sa iti spun ce trebuie sa faci pas cu pas ca sa poti face bani online!

| AdrianLewa a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=baa12c39ba45965abfa48b99ff9abf0d
Cand te vei înregistra pe viespar.ro vei primi 5 dolari iar când ajungi la 50 ii vei putea scoate.Banii se fac rezolvand task-uri..site-ul este 100%.