| darkzor a întrebat:

Ce metode de a face bani online stiti? Sunt dispus sa ma angajez ca referal si sa si investesc pentru cea mai buna idee.

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te angajezi ca referal? lol vrei sa faci 1$ pe luna?

ce poti tu oferi pentru banii online? lasand abilitatea ta de a da click uri? stii programare? seo? web desing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neobux...

| alexandrustietot a răspuns:

Salut. Daca esti dispus sa muncesti 15 min zilnic in redactarea a 3 articole si sa castigi in maxim un an sute de euro pe luna contacteaza-ma la deryazote@gmail.com. Voi incepe un proiect cu mai multi parteneri, dar inca mai am nevoie. Nu este nevoie sa investesti nimic. Iti dau mai multe detalii pe mail.

| Stan_Gabriel_1996 a răspuns:

Nu face bani online. Te fura toti happy Du-te la munca in realitate. Munceste ca un om adevarat.