| Dishka a întrebat:

Salut. Va rog sa ma ajutați cu câteva exemple de mici afaceri sau o afacere normala, nu o investiție foarte mare.
Locuiesc într-un oraș mai mic și cât de cât dezvoltat și as vrea sa mi deschid o afacere. Am nevoie de ajutorul vostru, mai exact de sfaturi. Mulțumesc! Răutăcioșii sa se abțină!

6 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Afaceri care-s in concordanta cu socializarea la scara masiva. O cafenea spre exemplu, un fel de ClujBucks.

| Dishka explică (pentru 120bulevard):

Mulțumesc, apreciez!

| ZyRRe a răspuns:

Salut. Sugerez să ieși în oraș și să te uiți în jurul tău. Atunci vei vedea ce lipsește de acolo și poți face tu.

| Dishka explică (pentru ZyRRe):

Mulțumesc pentru sfat! Numai bine!

| Silviullet a răspuns:

Du-te intr-un oras mare si vezi ce exista pe piata, alegi ce iti place.

| Dishka explică (pentru Silviullet):

Super idee! Mersi frumos!