| gabi3030 a întrebat:

Salut, voi ce ați cumpăra din online cel mai mult? Ce credeți ce ar cumpăra lumea cel mai mult în 2018?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu imi platesc absolut toate facturile: apa, gaz, telefon, intretinere, medic, asigurari, servicii, si fac absolut toate transferurile bancare online.

De cumparat, cumpar doar chestii care nu necesita masuri.
Nu cumpar imbracaminte si incaltaminte, ca risc sa nu se potriveasca masurile. Am patit-o de prea multe ori si de cativa ani am renuntat sa mai cumpar online imbracaminte sau incaltaminte, ceea ce recomand si altora.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Electronice