| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Vreau sa comand un produs dupa eMAG.
Care nu mai este in stop...
Cum fac sa ma anunte cineva cand au bagat stoc la acel produs.
Daca imi ziceti prin e mail ceva dati-mi emailu.
Si sa nu sun la ei.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Momentan,la eMAG nu exista optiunea asta. Poate cum ai spus tu, doar cu telefonul. Ce produs vrei sa cumperi? Daca poti sa-l adaugi in cos, da-i o comanda si o sa te sune cei de acolo, daca nu mai e disponibil deloc.

| AlexandruAR a răspuns:

Ai putea folosi un addon de Firefox care monitorizeaza schimbarile in pagina. Il setezi sa te alerteze cand gaseste textul "in stoc" pe pagina. https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/alertbox/

| AsuRo98 explică (pentru AlexandruAR):

Cum fac?
explica.