| Cristian_Nedelcu_1993 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca faci un contract de inchiriere cu o agentie imobiliara iti face si mutatie/luare in spatiu?, ca am nevoie sa imi schimb buletinul

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contactul nu il faci cu agentia ci cu proprietarul locuintei.
daca proprietarul accepta sa faca contract inregistrat la anaf iti poti face si mutatie fara probleme

| Cristian_Nedelcu_1993 explică (pentru suntserios):

Multumesc mult! Dar atunci, am alta intrebare, care sunt actele necesare luarii in spatiu, procedurile?

1 răspuns: