| benga94 a întrebat:

Salutare!
Am nevoie de o indrumare in a incepe o mica afacere
am nevoie de sfaturi de la cunoscatori
de ce ar fi bine sa ma apuc ce suma de bani ar trebui de inceput
detalii
spre exemplu solare copaci sa plantez plante medicinale
sau sa plantez ceva nu stiu goji etc ceva sa merite si investitia si munca depusa ceva care sa incep incet si sa ma dezvolt
astept sfaturi orice care ati inceput astfel de afaceri proprii ce investitie ce venituri etc

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Vrei sa iti decida altul afacerea? combina cu albinele asa vei avea profit cat timp astepti ca plantele sau copacii sa creasca sau sa devina productiva.