| Ash1 a întrebat:

Am si eu o mica problema, am vrut sa-mi atasez astazi cardul la contul de paypal insa imi da aceasta eroare

" This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Aveti idee ce trebuie sa fac? oare sa nu primeasca cardul? cardul este VISA ELECTRON de la BT

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Pare ca e o problema de la cardul tau, intreaba la banca emitenta; daca nu esti tu titularul cardului - nu cred ca merge sa faci cont valabil(se evita fraudele). Cand mi-am facut contul mi-a cerut sa dau un cod care se gasea DOAR pe extrasul de cont si sa virez 1, 5 euro de test( ii primesti inapoi dupa).
Sper ca nu e card de credit caci nu merge, neaparat card de debit, si sa fii tu titularul.

| Ash1 explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

Am fost acum 2 zile si mi-au spus ca ei nu au treaba cu contul meu de paypal, le-am explicat toata treaba.Cardul este de debit si totul este pe numele meuhappy. Totusi cred ca am sa-mi mai fac unul de la MasterCard..pana ce rezolv cu asta. Mersi pentru raspuns! happy