| Pagalon a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un card de debit la una dintre aceste trei banci: BCR, BRD si Raiffeisen. Care este mai avantajoasa din punct de vedere a comisioanelor si a costurilor de administrare. Este la Raiffeisen un cont pentru studenti cu costuri 0, dar nu pot astepta pana in octombrie pana incep facultatea. Astept raspunsurile voastre si cel mai folositor primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe site urile bancilor si vezi conditiile si comisioanele la fiecare. oricum BRD are de departe cele mai mari comisioane

| mihai69 a răspuns:

A patra: ING Bank! happy Au și ei conturi cu card atașat cu comisioane zero. Au și pentru tineri. Interesează-te și compară și cu produsele lor.

| Pagalon explică (pentru mihai69):

Mie imi trebuie una dintre aceste trei