| Nicolas09 a întrebat:

Salve,

Doresc sa incerc o afacere pe internet, sunt stabilit in italia de 2 ani, dar as dori sa deschid o afacere noua din care poti avea un castig. Am disponibil 3500e care ii pot investi, numai ca nu prea am idee ceea ce pot face, daca doreste cineva o colaborare si are o idee buna este bine venita. Astept raspunsurile voastre si poate este cineva care are o idee pentru a colabora.
O seara buna!

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

3500 eur? doar daca muncesti tu si te pricepi ca pentru na plati pe cineva sa iti faca ceva pe internet nu iesi prea tare. Un IT-ist bun care sa iti faca un site bun pe care sa lucrezi iti ia cam toti banii numa pentru site. Daca muncesti tu poate ai ceva sanse.

Nu intentionez sa te descurajez dar motto-ul meu e Daca nu visezi esti condamnat sa muncesti toata viata la visele altora. Ideea trebuie sa fie a ta, trebuie sa stii ce vrei ca de altfel se gasesc persoane sa iti pape banii. Uita-te, citeste, viseaza si apoi decide ce vrei sa faci. Nu te grabi sa iti cheltui banii neaparat. Daca iti atarna prea tare in buzunar fa un depozit la banca sa culeci ceva dobanda pana te decizi.

| ioanionel a răspuns:

Esti inca cetatean roman? Din ce zona a Romaniei esti de loc?

| Nicolas09 explică (pentru ioanionel):

Da sunt inca cetatean roman, sunt din pitesti