| Roby669 a întrebat:

Se castiga bine in domeniul IT, pe partea de software? Stiu ca daca ai experienta poti lua pana la 1000 de euro pe luna. Ce salariu ai cam avea la inceput?

Răspuns Câştigător
| Alexandruui a răspuns:

Pai in jur de 500-600 euro pe luna, prima data. Si cu timpul tot creste. Am vazut pe cineva lua 4000-5000 de euro pe Luna in strainatate, lucra la o firma.

| Roby669 explică (pentru Alexandruui):

La noi in tara?! 500-600 euro ca incepator?!

5 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Se castiga destul de bine peste tot in domeniul IT, in Romania nu vei castica 1000 e pe luna dar in strainatate poti castiga si mai mult

| winer98 a răspuns:

1200 eur

| micutzafinetze a răspuns:

400-700-800 euro

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

In IT se castiga cel mai bine. Este cea mai banoasa meserie. Plus ca are foarte mult locuri de munca disponibile pentru ca fabrici pe baza IT se deschid mereu si nu dau faliment asa usor. Totul se bazeaza pe IT in zilele noastre.