| SaveTheNature a întrebat:

Stie cineva cum poti face ca pagina mea de internet (un site cu rochii) sa apara prima pe google? Cum se face si cam cat ar costa? Multumesc

6 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ca sa apara primul costa foarte mult. Trebuie sa contactezi un reprezentant google din Romania.

| SaveTheNature explică (pentru Deliiiia):

Ce inseamna foarte mult? 200 euro? 2000 euro?

| Deliiiia a răspuns (pentru SaveTheNature):

Cel mai indicat ar fi sa intrebi persoana de contact, eu nu detin aceste informatii.

Răspuns utilizator avertizat
| SaveTheNature explică (pentru BMicha3l):

Dar eu am intrebat cu totul altceva. Site gasesc persoane care sa-mi faca. Dar daca scrii pe google de ex: LABRADOR DE VANZARE, primul site care apare pe google este publi24. Daca scrii ROCHIE DE MIREASA, iti apare avangardebridges.ro. Incearca si ai sa vezi. Da un search pe google. Banuiesc ca aia au facut ceva sa apara ei primii, platesc ceva cuiva.Ms oricum