| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte curios cum isi scot parasutele alea cu web cam care le intalnesti p orice site banii...stiu ca iti cer cativa euro sa ii trimiti p telefon.stiti cumva cum si scot?

Răspuns Câştigător
| Lseparatio a răspuns:

Daca trimiti credit prin transfer o persoana nu il poate folosi decat pe telefon ca si credit. Insa mai nou exista servicii cu numere cu suprataxa si daca iti cere sa suni/sms la acel numar vei fi taxat cu cat a pus ea acolo si o parte din acei bani ii poate scoate ca bani cash. Dar creditul dat prin transfer e doar credit. Bafta.

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Daca ii trimiti acei bani pe telefon respectiv in euro, aceia nu pot fi retrasi, vor ramane doar ca si credit pe mobil.

| panteravalcea a răspuns:

Nu fratilor am auzit ca banii astia chiar pot fi retrasi.ce sa fac ele cu creditu pe telefon.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru panteravalcea):

Ti-am explicat mai sus ce pot face cu creditul pe telefon!

| Lseparatio a răspuns (pentru panteravalcea):

Daca trimiti credit prin transfer o persoana nu il poate folosi decat pe telefon ca si credit. Insa mai nou exista servicii cu numere cu suprataxa si daca iti cere sa suni/sms la acel numar vei fi taxat cu cat a pus ea acolo si o parte din acei bani ii poate scoate ca bani cash. Dar creditul dat prin transfer e doar credit. Bafta.

| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Pai da isi fac rost de credit pe telefon cu webcamul si dupa aia stau pe centura sau la coltul strazii si cand un prost opreste masina si ii da cartea de vizita sa aiba cu ce sa-l sune si apoi ala petrece o noaptea cu ea si ii da bani gheata!