| Anonim693 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o afacere online, dar nu stiu inca cu ce anume. Am nevoie de ajutor de la cineva cu experienta si cunostinte in domeniu. ID-ul meu este dragosp1997. Daca e cineva cu experienta care imi poate da cateva idei sau sa-mi spuna cum sa incep ar fi minunat. Chiar am nevoie de multe detalii de folos despre asta. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice afacere se bazeaza (si)
pe o investitie financiara si una intelectuala, nu numai pe o intentie, fie ea chiar buna. Care va fi rolul tau?

| Anonim693 explică (pentru neutrino):

Pot face si investitii, dar mai intai am nevoie de o afacere online si nu stiu despre ce anume sa fie.