| CeInteleptul a întrebat:

Unde îți investești banii?
am bani cash și mă uit la ei, vreau să îi investesc să îmi asum riscul și să o fac.
am 3000 euro. ca să dau un exemplu

15 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Gandeste-te bien ce poti sa faci, ce e nevoie, care e concurenta, cu ce poti sa vii in plus (servicii mai bune, mai rapide, preturi mai mici) si cum poti intra pe piata.
Eu cu 3000 de mii de euro mi-as lua domenii de internet, altu si-ar lua licenta si-ar face taxi, altu chiosc de ziare ca nu e in zona, gandeste-te tu ce stii sa faci si ar merge in zona ta.
Bafta

| WR104 a răspuns:

Agricultura poate aduce un profit bunicel daca te pasioneaza si ai cat de cat idee despre ce faci.

| CeInteleptul explică (pentru WR104):

Agricultura.
mi-ai raspuns cum ti-as spune eu ca maine e o zi.
dar nu stii daca va ninge, daca manci ceva dulce sau mergi in oras.

auzi ma tu de colo ce e maine?
-o zi!

am nevoie de ceva concret!

| WR104 a răspuns (pentru CeInteleptul):

Daca esti atat de inteligent de ce nu gasesti ceva.
Eu iti dau un indiciu, nuci.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru WR104):

Ii dau si eu un indiciu, oua.

| WR104 a răspuns (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

laughing
De gaina sau de cocos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi o masina si o vinziwinking

| NoOne18 a răspuns:

Agricultura poate aduce un profit bunicel daca te pasioneaza si ai cat de cat idee despre ce faci.Dar ai grija cu banii, sunt importanti, si daca ii pierzi o sa regreti!

| hotdesire a răspuns:

Ii dai imprumut cu dobanda

| CeInteleptul explică:

Nu raspundeti ca sa va aflati in treaba!

| JBP a răspuns:

Daca vrei sa castigi in jur de 500euro pe luna cu cei 3000 contacteaza-ma pe skype vasile.gavrilas scrie in mesaj cine esti mersi.

| Mihaiflorinn a răspuns:

Din ce oras esti? vrei o asociere, as putea sa am cateva idei ca sa rulezi bani.

| CeInteleptul explică (pentru Mihaiflorinn):

Sunt in Iasi
piatra neamt

da-mi mailul tau si te contactez

| Mihaiflorinn a răspuns (pentru CeInteleptul):

Vezi ca ti-am trimis mailul meu astept sa vorbim acolo.

| Internet4G a răspuns:

Buna. Sincer sa iti zic,banii i-as investi intr-un domeniu vital populatiei,cum ar fi : Telefonie,Curentul electric,Gazele naturale,Apa.
Sa investesti niste bani in unul din aceste domenii,la sigur in cateva luni iti asigura libertatea financiara.
Oamenii poate nu isi cumpara o haina,o masina dar la telefon vorbeste, sa incalzeasca mancarea le trebuie, sa aiba lumina in caza la el, iar sa se spele nici nu mai vorbim.
Personal, de 1 an jumate dezvolt un proiect foarte ambitios in domeniul telecomunicatiilor, si are perspective uriase.
Daca te-ar interesa si pe tine sa iti schimbi ceva, te astept sa vorbim in messenger.
Id: achetrus
Salut!