| ThelInTheHall a întrebat:

URGENT DAu Funda

TPU am o afacere cu animale (vaci de lapte) ce pot face ca sa fie o afacere profitabila ma refer ca animalele le mulg o data pe zi restul sug viteii deci ce ar trebui sa fac cum ar trebui sa organizez totul adica la bani am garjduri tot deci URGENT dau funda

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Promovarea e cheia. Indiferent de ceea ce vinzi, trebuie sa vezi produsul tau mai mult decat un produs; trebuie sa vezi in el o idee, un comfort. Nu ar strica sa apelezi la un profesionist care sa iti explice pe larg si sa conceapa un proiect de management si marketing. iti spun asta pentru ca lucrez in domeniu si lucrez cu o groaza de entitati si imi dau seama ca degeaba explici niste notiuni unor persoane care nu sunt familiarizate cu domeniul, daca nu le implementezi propriu zis.