| madisperanumeledeutilizator a întrebat:

Va salut. Am o suprafata de aproximativ o jumatate de hectar. As vrea sa incep sa cultiv lavanda pe aceasta suprafata dar mai intai trebuie sa nivelez pamantul sa tai cativa copaci si sa le scot radacinile. Credeti ca merita investitia? Asptept parerile voastre. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ar merita daca ai avea cui sa vinzi dar din cate stiu la noi in tara nu se prea poate prelucra... intai intereseaza-te sa ai cui vinde apoi sa te apuci de aceasta recolta!