| adrian_3047 a întrebat:

Vreau pe cineva cu care sa vb idei de afacere...cineva trecut prin viata dar si cu cateva cunostinte in domeniu...id-ul meu este cokey_20_hot

5 răspunsuri:
| marioBARCELONA a răspuns:

As vrea sa stiu in primul rand ce varsta ai, ce studii, dupa care vorbim...

| adika a răspuns:

Eu va recomand sa cititi si sa luati legatura cu cei de aici:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru idei de afaceri trebuie sa stiu ce doriti sa faceti ca daca va spun sa importati macarale probabil nu va va fi usor, deci ce capital detineti, spatiu pentru societate, masina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.stiu.nici.un.detaliu.despre.tine.ceti.doresti.asa.ca?