| teiube a întrebat:

Buna sunt foarte talentata la desen si caut de lucru mentionez ca am 19 ani si as dori sa lucrez in domeniului dizain stiu sa desenez corpuri si haine orice dar ori unde este bine dar sa fie cava cu desen

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar ai mai pus întrebarea asta o dată!
Vise și iluzii!
Angajază-te unde găsești de muncă!

| teiube explică:

Nu inteleg de ce scrii aici daca nu ai un raspuns cred ca te plictisesc frustrarile tale

| Necrophagist a răspuns:

Îţi dă statul facultate la buget şi nu găseşti?
Noubadi peiz iu for dizain uidaut stadiz.

| noi3 a răspuns:

Perfect.
daca le ai sa vrei sa le ai cu manuirea diverselor programe de editat/creat vizual invata Adobe photoshop [poze] si cautati un prieten caruia ii place programarea web si faceti design web.

sau lucreaza in 3d. e greu cu draci dar merita.

ideea care incerc eu sa ti-o spun e ca nimeni n-o sa te caute ca stii sa desenezi pe hartie frumos.
in schimb, daca stii sa-ti transpui talentul in tehnologie ai mai multe sanse sa faci bani happy

tutoriale pentru orice gasesti pe youtube.
salutare happy