| paulasabina a întrebat:

CE culoare de fond ar trebui sa folosesc pentru un desen de toamna?

Răspuns Câştigător
| mercenaru67 a răspuns:

Un maro deschis happy sau mai multe culori reci combinate cum ar fi o frunzawinking! sa faci un fundal cu culorile de pe o frunza de toamna!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maro ar fi o alegere buna.

| RusescuO a răspuns:

Depinde de desenul respectiv, daca-i de toamna poti sa-l faci ca si cum ar fi un soare apus, adica o nuoanta mai palida de galben!

| Naomy13 a răspuns:

Un visiniu spre gri

| Oendoendo828 a răspuns:

Gri deschis, este forte potrivit de oarece acum toamna așa este cerulhappy

| Ciumasu_Simona_1994 a răspuns:

Eu cred ca ruginiu, dar daca nu ai aceasta culoare foloseste un rosu inchis.

| teodorescurares a răspuns:

Galben portocaliu maro