| Vladut_Ciocan_2000 a întrebat:

Ce fond sa folosesc pentru un desen cu Mos Craciun?

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu as sugera un verde avand in vedere ca mosul este Rosu ar iesi destul de binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa folosesti o imagine specifica:un brad, o sanie cu reni, un semineu in care arde focul, niste dealuri acoperite cu zapada sau orice te face sa te gandesti la çraciun.Ideea e ca fundalul sa nu iasa tare in evidenta sa fie simplu si putin sters ca sa-l evidentieze pe Mosul.

| frostxtq a răspuns:

Gri deschis, aqua sau verde crud happy

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

As spune sa il faci albastru sau mov ptc se potrivesc cu rosu

| Cobra56289 a răspuns:

Verde,poate galben dar mos craciun nu e rosu coca cola la o promotie pentru publicitate deci ai putea sa il desenezi pe mos craciun cu galben si fundalul verde sau rosu

| simonabuburuza44 a răspuns:

Verde