| ValentinBugeac a întrebat:

Cine a facut spiritism sau site un ritual de chemare a demonilor.Am auzit ca nu e obligatoriu sa cresti in Satana ca sa realizezi aceste ritualuri/sedinte. Vreau sa stiu daca este adevarat si ce fel de experienta estewinking

6 răspunsuri:
| came21 a răspuns:

O colega de am mea a incercat sa faca sedinte de spiritism, dar ea este nu stiu cum sa explic ea mai practica si voodoo si m.a chemat si pe mine odata la o sedinta de spiritism cam pe la miezul noptii, dar i.am zis ca nu am cum sa ies din casa la miezul noptii si sa merg la ea in Bucium aproape de RL(eu stau in Pacurari deci am de mers) si ea nu crede nici in Satana nici in Dumnezeu...
si mi-a zis ca a fost grozav sa faca o asemenea sedinta. Doar ca trebuie sa ai o tabla din aceea ca in filme happy
funda? happy

| ValentinBugeac explică (pentru came21):

Stiu da care tabla da poti sa iti intrebi prietena de unde o are si intreab-o daca a folosit tabla Oijua

| came21 a răspuns (pentru ValentinBugeac):

Cand m.am intalnit cu ea azi parca a zis ca se cheama ceva cu O si cred ca Oijua

| ValentinBugeac explică (pentru came21):

Pai cum fac rost de ea
?

| came21 a răspuns (pentru ValentinBugeac):

Sincer habar nu am....ca nu am mai vorbit cu ea de curand...

| elvisyou a răspuns:

Mai bine nu te asigur