| dwntysor a întrebat:

Salut sunt noua aici si as vrea sa va intreb daca aveti teme pentru vacanta? eu da

11 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Decat la matematica.nu prea am chef sa le fac, dar sa vedem totusilaughing

| fluturas a răspuns:

Si eu am teme la isto si la mate x( crying si n-am facut nimic big grin
dara ii vacantawinking, ce vacanta ii asta cu teme laughing? mai ales acum ca sunt si sarbatorile :d, n-am vreme de teme, trebuie sa ma duc la colindathee heewinking

| Deea dYdY a răspuns:

Welcome to TPU!
si da, din pacate am teme, dar am sa le fac eu...

| wiNNzor a răspuns:

Eu am doar la romana sa citesc un roman happy

| mada_4135 a răspuns:

Salut! si eu sunt noua pe site... da am ceva teme de vacanta pe care am sa le fac cand se apropie inceputul scolii ca doar e VACANTA!

| iri a răspuns:

Salut! Bine ai venit pe TPU happy
Si eu am teme, da imi pasa de ele laughing sunt in vacanta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit
nu am neaparat teme pe vacanta dar am asa teme ca pe o zi pe alta
sper sa iti placa aici si sa castigi cat mai multe funda succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, eu sunt mama a doi copii cu teme muuuuulte(mate, literatura germana si literatura romana, proiecte la engleza si chiar la geogra) in 3 biete saptamani nu stiu cum o sa se descurce. e drept ca mai mult eu ma framant :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
teme eeee eu nu am si ma simt bine da e super fara teme fara stresslaughing)

| -=AleCS=- a răspuns:

Bun venit, teme hmm ceva referat la istorie parca laughing
aporopo vezi ca pe site e interzis sa iti faci tema asa ca nu pune intrebari legate de tema ca s-ar putea sa primesti ban happy

| Dianna_8523 a răspuns:

Welcome happy
Deci. am la :
-mate
-engleza
-germana
-geografie
-istorie
-desen ( laughing )
si cred ca mai sunt da nu mi le amintesc eu acum big grin
la mate am facut si la limbile straine. si putin la geografie happy

Vacanta placuta:* sarbatori fericite