| HwsKi a întrebat:

Am o problema la masina mea Audi 80. Cand bag CD-ul cu muzica in casetofon acesta nu il citeste si peste putin timp imi arta ERROR si Il da afara. Am un casetofon SONY vechi de prin 92-93 de cand am cumparat masina.Cum fac as nu mai apara cct asta?

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Pai s-ar putea sa se fi defectat cd-playerul de 25 de ani. I-ati unul nou din comert cu usb, sau second daca ti se par prea scumpe in comert. Se stie ca se mai strica laserul ala ce citeste cd-ul.

| HwsKi explică (pentru SoulReaver):

Pai cred ca imi cumpar modulator FM sau casetofon nou