| MNico a întrebat:

Am un ford transit basculabil din 2002, nu gasesc unde sunt bujiile...

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Mari cretini sunteti, cum sa nu aiba motoarele diesel bujii? De bujii incandescente ati auzit?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ombladon):

Bujiile incandescente sunt cu totu altceva. Eu daca te intreb pe tine unde este kuurul tu imi raspunzi de curmale doar fiindca seamana ca denumire?

| ombladon a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Bujia incandescenta este o bujie, ce dracu nu intelegi?

| ombladon a răspuns:

Ba,tractoristul ala de a tavalit o pe mama ta prin coceni, nu cred ca a fost doar unu, cred ca erau mai multi, ca de la unul ai luat inteligenta, de la unu ai luat fata aia de taran...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nici n-ai sa le gasesti la Diesel...

| Popescu_Ionut_1995 a răspuns:

Cauta-le in baia de ulei
orice motor diesel n-are bujii