| Radu_Traian_1992 a întrebat:

M-am gândit să imi adun bani pentru a-mi cumpara o camioneta. Voi ce modele stiti? Eu m-am gandit la un Ford Transit basculabil din 2004. Sa fie ceva pana in 3000 de euro.

Răspuns Câştigător
| MarcoXD a răspuns:

Iti recomand un ford transit an 2008 motor 2200 cmc

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Cele de la volkswagen sunt tare frumusele! Acele modele de Transporter, incepand de la T4 pana la T6.

| Laur195 a răspuns (pentru Începătorul988):

Ai dreptate, T-urile Volkswagen-ului sunt super dar nu prea sunt asa ieftine... Daca vrei un T bun, fara sa mai bagi bani in el, nu gasesti sub 4-5 mii de euro...si eu am cautat intr-un timp

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Începătorul988):

Multumesc pentru raspuns, dar eu caut o basculabila. Si pana in 3000 euro.