| sCOx a întrebat:

Are cineva idee de ce nu mi se mai incuie portierele dupa ce inchid masina din alarma?! alarma se pune dar nu se lasa si "lacateii "aia de pe fiecare portiera sa blocheze usile. [siguranta nu e arsa happy ]. trebuie sa le blochez fiecare usa manual... dupa aceea pun alarma iar, cand o descui....shock, portierele se deblocheaza oh go on

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai un motoras electric cu doua sensuri. Este posibil ca motorasul sa se invarta in sens invers adica sa se deblocheze, dar in sens normal sa nu mearga, sa fie blocat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un service auto-alarme sa=ti configureze alarma sa dea impulsul la inchiderea centralizata!

| catalin055 a răspuns:

Ce masina ai? incearca sa dai capitonaju jos de la o usa nu cont care e posibil sa ti se fii blocat motorasele alea pe acolo asa am patit eu asta vara si era motarusu slabit de la tratitul usilor

| sCOx explică (pentru catalin055):

O sa incerc maine....am 1 matizhee hee

| catalin055 a răspuns (pentru sCOx):

Incearca happy